Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do udziału w projekcie "Turystyka -wspólna sprawa" i współpracy przy organizowanych w jego ramach konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań branżowych, dyskusji i debat dotyczących rozwoju turystyki na pograniczu

W imieniu miasta Świdnicy - partnera wiodącego projektu "Turystyka - wspólna sprawa" zapraszamy do współpracy osoby powiązane zawodowo i naukowo z turystyką, które chciałyby włączyć się w organizowaną przez nas debatę (konferencje, panele dyskusyjne, warszyaty, kongres, Radę Rozwoju Turystyki Pogranicza itp.) i wszystkich, którym leży na sercu rozwój turystyki na polsko-czeskim pograniczu.

Skontaktuj się z nami.

Zespół organizacyjno-merytoryczny:

Jacek Piekunko,  tel. + 48 74 856 28 90, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Kajrowicz,  tel. + 48 74 856 29 17, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elżbieta Żmijewska,  tel. + 48 74 856 28 53, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Skwarzyńska,  tel. + 48 74 856 29 83, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.