Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do udziału w projekcie "Turystyka -wspólna sprawa" i współpracy przy organizowanych w jego ramach konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań branżowych, dyskusji i debat dotyczących rozwoju turystyki na pograniczu

 Rejestracja uczestników na Konferencję  "SIECIOWE PRODUKTY TURYSTYCZNE POLSKO-CZESKIEGO POGRANICZA",

ŚWIDNICA 14-15.10.2020 została zamknięta. 

Limit uczestników został wyczerpany.

W imieniu miasta Świdnicy - partnera wiodącego projektu "Turystyka - wspólna sprawa" zapraszamy do współpracy osoby powiązane zawodowo i naukowo z turystyką, które chciałyby włączyć się w organizowaną przez nas debatę (konferencje, panele dyskusyjne, warszyaty, kongres, Radę Rozwoju Turystyki Pogranicza itp.) i wszystkich, którym leży na sercu rozwój turystyki na polsko-czeskim pograniczu.

Skontaktuj się z nami.

Zespół organizacyjno-merytoryczny:

Sylwia Osojca-Kozłowska, menadżer projektu, tel. + 48 74 856 29 23, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Deska,  tel. + 48 74 856 29 10, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Piekunko,  tel. + 48 74 856 28 90, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Skwarzyńska,  tel. + 48 74 856 29 83, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.